Oferta pracy

Specjalista ds. SAP

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Jeżyce

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad działaniem systemu i jego konfiguracją, aby zapewnić wydajność i spójność operacji,

  • Monitorowanie zmian i aktualizacji systemów dostarczanych przez producenta,

  • Zapewnienie użytkownikom pomocy drugiej linii i/lub wsparcia poprzez wykrywanie i rozwiązywanie problemów lub przekazywanie ich zewnętrznemu dostawcy,

  • Zapewnienie użytkownikom niezbędnych szkoleń,

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej i projektowej związanej z działaniem systemu,

  • Aktualizowanie bazy wiedzy,

  • Monitorowanie działań oraz pojawiających się potrzeb i możliwości związanych z systemem SAP,

  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu rozpoznania ich potrzeb,

  • Identyfikowanie możliwości i zagrożeń związanych z użytkowaniem systemu SAP,

  • Przygotowanie i gromadzenie specyfikacji związanych z przydzielonymi projektami,

  • Koordynowanie wszystkich faz dotyczących realizacji prac rozwojowych związanych z systemem SAP, w tym działań zaangażowanych dostawców,

  • Testowanie dostarczonych rozwiązań i przekazywanie informacji zwrotnych wykonawcom.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. 2 lata doświadczenia z SuccessFactors Employee Central - konfiguracja (tworzenie reguł),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • Kreatywność i samodzielność,

  • Orientacja na cele i rozwiązanie problemu,

  • Zorientowanie na klienta i otwartość na zmiany.

Mile widziane

  • Doświadczenie w integracji SuccessFactors z systemami zewnętrznymi oraz modułami Zarządzania Talentami: Rekrutacja, Onboarding, Szkolenia, Zarządzanie wynikami/Celami, Compensation

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania,

  • Pracę w firmie, która zajęła 2 miejsce wg. Magazynu Forbes, jako Najlepszy Pracodawca 2022r. w Polsce,

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń,

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,

  • Elastyczne godziny i możliwość pracy hybrydowej,

  • Pracę w Centrali PEPCO, obsługującej 16 europejskich krajów; to u nas zapadają wszystkie decyzje, tworzona jest strategia, a TY możesz być częścią tego fantastycznego projektu,

  • Dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach PEPCO, platforma benefitowa (do wyboru, np. MultiSport, opieka medyczna, bilety do kina itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria