Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SAP

  • Bolechowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą produkcyjną z główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od 25 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne technologie, zautomatyzowana produkcja i własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Bolechowo (pow. poznański)
    Numer referencyjny: Specjalista ds. SAP

    Główne zadania:

    • utrzymanie i dalszy rozwój aktualnych oraz wdrażanie nowych, aplikacji/konfiguracji wspomagających procesy biznesowe firmy,
    • wsparcie w bieżącej obsłudze systemu SAP.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość systemu SAP (używamy modułów FI-CO/AA//PP/MM/SD/WM/BC),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata,
    • zorientowanie na rozwój, osiąganie celów, samodzielność i wysoką jakość wykonywanej pracy,
    • umiejętności interpersonalne,
    • bardzo dobra znajomość Excel,
    • język angielski na poziomie średniozaawansowanym.

    Mile widziane:

    • znajomość ABAP,
    • znajomość SMARTFORMS,
    • znajomość języka SQL,
    • znajomość języka rosyjskiego.

    Oferujemy:

    • samodzielną, pełną wyzwań pracę z projektami wykorzystującymi, najnowszą wersję systemu SAP,
    • pracę w ambitnym i wspierającym się zespole,
    • możliwość realizacji nowych, również międzynarodowych projektów,
    • według własnego pomysłu,
    • elastyczny czas pracy.

    • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
    • MULTISPORT
    • PRZYJAZNY ZESPÓŁ
    • DOFINANSOWANIE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
    • PAKIETY MEDYCZNE
    • SZKOLENIA
    • OWOCE DLA KAŻDEGO
    • PYSZNA KAWA
    Wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji
    spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych tj. Dz.U.2018.1000), prowadzonych przez YORK z siedzibą w Bolechowie."