Oferta pracy

Specjalista ds. SAP

Elemont S.A.

Kwiatkowskiego 4

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Mile widziane

  • SAP ABAP

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój systemu SAP Business One

  • Zbieranie i analizowanie potrzeb biznesowych

  • Bieżące wsparcie klientów wewnętrznych

  • Definiowanie problemów i ich rozwiazywanie

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie systemu

  • Zarządzanie bazą danych

  • Ulepszanie modułów SAP Business One

  • Szkolenie użytkowników

  • Konfiguracja i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Tworzenie dokumentacji funkcjonalno-technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu SAP Business One

  • Udział w co najmniej jednym pełnym cyklu wdrożeń SAP Business One

  • Doświadczenie w technologii S/4HN4

  • Umiejętność modelowania procesów

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wyksztalcenie wyższe kierunkowe

  • Zdolności analityczne i organizacyjne

  • Znajomość ABAP i SQL

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Dodatkowy dzień wolny za dzień urodzin

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Przewiń do profilu firmy