Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sekwencjonowania DNA

GENEME sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • pomiar stężenia i oczyszczanie DNA
  • przygotowanie prób do sekwencjonowania,
  • przygotowanie sprzętu do sekwencjonowania,
  • obsługa sekwenatora,
  • obsługa programu do sekwencjonowania,
  • sekwencjonowanie prób metodą Sangera,
  • analiza i obróbka wyników,
  • przeprowadzanie analiz metodą Genescan,
  • optymalizowanie metody sekwencjonowania pod różne rodzaje prób
  • samodzielne przygotowywanie i opracowywanie doświadczeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek bioinformatyka, biotechnologia, biologia molekularna bądź pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1,
  • dobrze opanowane podstawy zagadnień z biologii molekularnej i genetyki,
  • umiejętność obsługi sekwenatora,
  • umiejętność obsługi programu komputerowego
  • analiza wyników sekwencjonowania

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy związanej z sekwencjonowaniem,
  • dobra umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych,
  • szkolenia z zakresu sekwencjonowania DNA i analizy wyników.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • współpracę w młodym zespole
  • miłą atmosferę
  • umowę o pracę na pełen etat

Ogłoszenie archiwalne