Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. SEM i PPC

Powerbike S. A.O firmie

Powerbike S. A.

Batorowska 20

Dąbrowa (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja kampanii Google Ads (search, display, YT, zakupy)

  • Planowanie i realizacja kampanii Facebook Ads (FB, Instagram) oraz LinkedIn Ads

  • Planowanie i realizacja kampanii Allegro Ads

  • Planowanie i realizacja kampanii Amazon Ads

  • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii, weryfikacja celów

  • Opracowywanie estymacji kampanii

  • Opracowywanie raportów

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi narzędzi: Facebook Ads Manager, Google Ads, Allegro Ads, Google Analytics

  • Zdolność myślenia analitycznego

  • Odpowiedzialność, dokładność i terminowość

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii na Amazonie

  • Znajomość Google Merchant Center

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Możliwość rozwoju w młodym, energicznym i doświadczonym zespole

  • Ciekawe wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • Karta Multisport

Powerbike to szansa na lepsze jutro.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem w dystrybucji wielu znanych marek motocyklowych na całą Polskę.

U nas zawsze dzieje się dużo i szybko. Ilość zadań z jakimi przychodzi nam się zmierzyć każdego dnia, jest dla nas wyzwaniem, a ich jakość i zakres są najlepszą motywacją do działania. Ponadto, bezapelacyjnie, dodatkową stymulacją jest doskonała atmosfera i zgrany zespół ludzi, którzy kochają to, co robią i robią to z pasją.

Przewiń do profilu firmy