Oferta pracy

Specjalista ds. SEM

Intredo Media Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii, wdrażanie i koordynowanie kampanii marketingowych,

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności związanych z Google Ads, testowanie kampanii i rekomendowanie odpowiedniego kierunku rozwoju,

  • Monitorowanie i systematyczne zwiększanie efektywności prowadzonych kampanii marketingowych poprzez optymalizację kampanii,

  • Testowanie nowych strategii kampanii oraz rozwiązań,

  • Doradztwo w zakresie strategii reklamowych, trendów i budżetów,

  • Bieżąca analiza wyników pod kątem osiągnięcia wyznaczonych celów,

  • Analiza i interpretacja kluczowych wskaźników efektywności kampanii,

  • Przygotowywanie raportów analitycznych i raportowanie rezultatów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z tworzeniem i optymalizacją kampanii marketingowych Google Ads,

  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii na zagranicznych platformach,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1,

  • Biegła znajomość programu MS Excel,

  • Samodzielna, dobrze zorganizowana praca,

  • Znajomość rynku reklamy internetowej,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,

  • Zaangażowanie, sumienność i profesjonalizm,

  • Chęć poszerzania swojej wiedzy i uczestnictwa w szkoleniach online,

  • Analityczne spojrzenie i dobra znajomość Google Analytics.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej dla osób spoza Krakowa

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużej skali biznesu i działającej na ponad 20 rynkach na świecie,

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów branży internetowej & e-commerce,

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia,

  • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • Karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

  • miłe upominki na różne okazje

Intredo Media Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy