Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SEM

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-04-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest firma z 10-letnim doświadczeniem w branży IT, dynamicznie rozwijająca się w obszarze e-commerce. Jej misją i prawdziwą pasją jest wspieranie pracy i rozwoju swoich Klientów poprzez świadczenie spersonalizowanych usług informatycznych oraz marketingu internetowego.

    W związku z realizacją dużej ilości ciekawych, nowych projektów nasz Klient poszukuje specjalisty, który zadba o zwiększanie zysku z kampanii online.

    sposób pracy: praca zdalna
    okresowe spotkania typu think tank: Warszawa

    Jakie zadania obejmuje stanowisko?

    • Samodzielne zarządzanie kampaniami Klientów z różnorodnych branż, w tym sklepów internetowych;
    • Przedstawianie rekomendacji zmian i wdrożeń w projektach;
    • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i trudności;
    • Kontakt z Klientem w kwestiach technicznych;
    • W wyjątkowych sytuacjach, przy wymagających tego projektach - współdziałanie w zespole;
    • Profesjonalizm i pełna odpowiedzialność za wyniki.

    Możesz o sobie powiedzieć?

    • Lubię pracować z liczbami, analizując dane;
    • Potrafię wyciągać i przedstawiać logiczne wnioski z danych liczbowych;
    • Posiadam ponad 2 letnie doświadczenie jako specjalista ds. SEM;
    • Samodzielnie prowadziłem kampanie, w głównej mierze sprzedażowe;
    • Bez trudu układam teksty reklamowe;
    • Swobodnie posługuję się narzędziami Google: Analytics, Merchant Center.

    I do tego:

    • Efektywnie organizuję własną pracę,
    • Podejmuję szybkie i jednoznaczne decyzje, koncentrując się na celu,
    • Mam w sobie gotowość do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań,
    • Gdy już angażuję się w projekt, to na 100%.

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w doświadczonej, stale rozwijającej się firmie;
    • Współpracę w poukładanym, metodycznym zespole, stawiającym na szczerość i słowność;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa B2B);
    • Pracę w 100% zdalną;
    • Wpływ na swoją pracę, ciekawe wyzwania i szansę pracy przy projektach z różnorodnych branż;
    • Poszerzenie wiedzy w zakresie potrzeb rynku;
    • Wymianę know-how w zespole z wieloletnią praktyką i sukcesami w obszarze wdrażania kampanii;
    • Pole do doskonalenia twardych, przyszłościowych kompetencji zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.