Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SEM

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Toruń
    SU/01-2019/SEM

    Zadania:

    • Planowanie działań SEM
    • Obsługiwanie istniejących kampanii Google Adwords (Search, GDN, RMKT, Dynamiczny RMKT, PLA, DSA, RLSA)
    • Nadzór nad kosztami i budżetem, analiza, monitoring i raportowanie
    • Analiza danych pod kątem e-commerce

    Oczekiwania:

    • Minimum rocznego doświadczenia w planowaniu i realizacji kampanii w linkach sponsorowanych
    • Dobra znajomość zagadnień związanych z marketingiem w wyszukiwarkach i systemu Google Adwords
    • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programów: Excel, PowerPoint
    • Znajomość i umiejętność wykorzystywania panelu AdWords i Edytora AdWords m. in w zakresie tworzenia kampanii, konfigurowania list remarketingowych, Panelu Google Analytics i Google Tag Manager
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Aktualny Certyfikat Google Partners

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w branży e-commerce

    Oferujemy:

    • Pracę z doświadczonym zgranym zespołem
    • Duża samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów
    • Bycie częścią rozwijającej się, międzynarodowej firmy
    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i kompetencji