Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SEM

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eobuwie.pl SA, obecnie członek grupy kapitałowej CCC, jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 50 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 476 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl.

    Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie, kreatywność i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.

     miejsce pracy: Zielona Góra / Poznań / Warszawa

    Obowiązki:

    • Współprowadzenie i optymalizacja kampanii PPC w Google Adwords (Search, Display, Remarketing)
    • Analizowanie osiąganych efektów, współtworzenie strategii kampanii SEM i optymalizowanie prowadzonych działań pod kątem osiągnięcia zakładanych KPI;
    • Tworzenie rozbudowanych analiz dotyczących ruchu jak i sprzedaży w sklepie internetowym;
    • Wdrażanie nowych funkcjonalności związanych z Adwords, testowanie kampanii i rekomendowanie odpowiedniego kierunku rozwoju.

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii Adwords dla dużych graczy na rynku;
    • Doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacją kampanii o budżetach powyżej 100 tysięcy złotych;
    • Rozbudowane kompetencje jeżeli chodzi o analitykę internetową, dogłębna znajomość Google Analytics, MS Excel;
    • Praktyczna znajomość eksperymentów Adwords, prowadzenia i konfigurowania kampanii RLSA.

    Oferujemy:

    KARTA MULTISPORT
    PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    ZNIŻKI PRACOWNICZE
    KORZYSTNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

    ATRAKCYJNE WYNAGODZENIE
    ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    PRZYJAZNA ATMOSFERA
    PRACA PEŁNA WYZWAŃ

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ

    Kontakt

    eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

    www: www.eobuwie.pl