Specjalista ds. SEO

Aventus GroupO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Rozwijaj skrzydła razem z nami

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 8 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in. w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Dominikanie i Wietnamie.
miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażaniem strategii SEO dla kilku brandów
  • Monitoring i raportowanie dotyczące widoczności serwisów konkurencji
  • Audyt witryn pod kątem SEO
  • Administrowanie stronami firmowymi
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami
  • Współpraca z IT oraz copy writterem

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pozycjonowaniu stron
  • Doświadczenie przy optymalizacji stron pod kątem SEO
  • Znajomość Google Analytics, Google Search Console, Ahrefs, Senuto
  • Biegła znajomość zasad optymalizacji stron www pod wyszukiwarki
  • Znajomość popularnych CMS’ów (np. WordPress)
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywność, współpraca w zespole

Mile widziane:

  • znajomość branży UX Design
  • znajomość branży Web development
  • Znajomość Google Tag Managera
  • Znajomość HotJar
  • Wiedza z zakresu HTML, CSS

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu działającej w konkurencyjnej branży,
  • Pracę w dynamicznym zespole pełnym ambitnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów,
  • strefę chillout (xbox, fotel masujący, piłkarzyki)
  • Pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum miasta.
  • Środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów
  • Praca poniedziałek- piątek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy