Oferta pracy

Specjalista ds. SEO

Balticon SAO firmie

Balticon SA

Tadeusza Wendy 15

Gdynia

Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.
SPECJALISTA DS. SEO

OBOWIĄZKI:

  • Opracowywanie i wdrażaniem strategii SEO stron: balticon.pl oraz ecocontainers.com
  • Optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek
  • Monitoring i raportowanie dotyczące widoczności serwisów konkurencji
  • Audyt witryn pod kątem SEO
  • Samodzielne tworzenie strategii oraz prowadzeniem projektów SEO
  • Administrowanie stronami firmowymi
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pozycjonowaniu stron
  • Doświadczenie w pracy nad technicznymi aspektami SEO
  • Wiedza z zakresu HTML, CSS
  • Ekspercką wiedzę w zakresie Google Analytics, Google Search Console oraz innych powiązanych z SEO platform
  • Biegła znajomość zasad optymalizacji stron www pod wyszukiwarki
  • Znajomość popularnych CMS’ów i platform sklepowych (np. WordPress, PrestaShop)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywność, współpraca w zespole

Praca w naszej firmie to okazja do pracy w miłej atmosferze i dynamicznego zespołu, aby dalej rozwijać firmę na stale rosnącym rynku. Firma ma również płaską strukturę zarządzania. Elastyczność i inicjatywa są wymagane do stworzenia dobrego środowiska. Firma oferuje również pracownikom rozwój osobisty w formie szkoleń, konferencji i kursów językowych.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę /  B2B
  • Pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami na rynku
  • Wszelkie niezbędne przeszkolenia i narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system benefitów (m. in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Jeżeli wahasz się nad zmianą pracy ze względu na zbliżający się okres urlopowy, aplikuj do nas. Urlopy są dla nas ważnym uzupełnieniem pracy, więc znajdziemy w kalendarzu czas na Twój odpoczynek.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy