Oferta pracy

Specjalista ds. SEO i Content Marketingu

Diagnostyka S.A.

Profesora Michała Życzkowskiego 16

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii SEO i content marketingu

  • Edycja i redakcja materiałów dostarczanych przez zewnętrznych podwykonawców oraz dział medyczny, nadzór nad pracami zewnętrznych agencji

  • Optymalizacja strony internetowej - współzarządzanie treścią, analiza ruchu, optymalizacja strony i tekstów pod kątem SEO

  • Koordynacje zadań technicznego SEO - przekazywanie wytycznych SEO do działu IT i koordynacja wdrożeń, nadzorowanie i zatwierdzanie zadań SEO wykonanych przez dział IT

  • Monitorowanie błędów i przeprowadzanie audytów strony pod kątem seo

  • Dbałość o jakość i aktualność contentu - analiza, bieżące poprawki, tworzenie raportów

  • Obserwowanie i analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad SEO

  • Znajomość narzędzi SEO (Senuto, Ahrefs i inne)

  • Znajomość narzędzi analitycznych Google Search Console i Google Analytics

  • Biegła znajomość zasad języka polskiego, tzw. lekkie pióro

  • Znajomość systemu WordPress

  • Komunikatywność, kreatywność oraz samodzielność w prowadzonych działaniach

  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej i/lub farmaceutycznej

To oferujemy

  • Pracę na rzecz największej polskiej sieci laboratoryjnej, stale rozwijającego się branżowego lidera rynku

  • Ciekawą pracę w dynamicznym, doświadczonym zespole, od wielu lat kreującym z powodzeniem nowoczesne rozwiązania marketingowe w obszarze produktów i usług

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Stabilność warunków zatrudnienia i regularny czas pracy

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

  • Szkolenia branżowe

  • Pakiet socjalny m.in: karta multisport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Przewiń do profilu firmy