Oferta pracy
R-105858
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w: Inflancka 4b, 00-189 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: https://www.aviva.pl/kariera/polityka-prywatnosci/

Specjalista ds. SEO i content marketingu

Aviva

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 21 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii SEO i content marketingowej oraz koordynowanie działań z tym związanych

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi

  • Wdrażanie bieżących działań mających na celu budowanie widoczności organicznej serwisów w obszarze SEO i content marketingu

  • Analiza serwisów pod kątem pozycjonowania oraz optymalizację serwisów internetowych

  • Rozwój bloga Avivy

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu działań SEO (optymalizacja stron www, link building) i content marketingowych

  • Znajomość narzędzi niezbędnych do realizacji zadań (Google Analytisc, Google Tag Manager i inne typu Ahrefs, Similarweb, HotJar etc.)

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych

  • Dociekliwość w odniesieniu do wykonywanych zadań

  • Otwartość na różnorodność

To oferujemy

  • Umowa o prace

  • Kafeteria benefitów

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie

  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Wellbeing

  • Dostęp do platfom e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Aviva

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje