Oferta pracy

Specjalista ds. SEO i PPC

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, lidera w branży FMCG/tworzyw sztucznych, poszukujemy aktualnie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Aktywny udział w projektach międzynarodowych mających wpływ na wyniki pozycjonowania stron na rynkach zagranicznych oraz realizacji kampanii płatnych
  • Współudział w przygotowaniu strategii digital marketingowej
  • Ścisła współpraca z zewnętrznymi podmiotami wspierającymi działania marketingowe
  • Implementacja rozwiązań mających na celu osiąganie wysokiej jakości ruchu
  • Optymalizacja działań on-site SEO i off-site SEO
  • Projektowanie, realizacja i post-ewaluacja kampanii z resellerami
  • Analiza internetowa, biznesowa oraz działań konkurencji

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi pomocnych w SEO, SEM i kampanii Performance, np. SEMRush, Senuto, Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, SemStorm, Google Ads, Facebook Ads, Yandex Metrica, Google Data Studio
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu płatnych kampanii zwiększające brand awareness i sprzedaż z użyciem Google Ads, Facebook Ads i innych kanałów/narzędzi do generowania płatnego ruchu
  • Zainteresowanie obszarem SEO, SEM i Performance
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Analityczny umysł i szybkość uczenia się
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umożliwiającej stały kontakt z najnowszymi technologiami
  • Pakiet Benefitów pozapłacowych
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość pracy w 80% zdalnej
  • Motywacyjny system premiowy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy