Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. SEO i SEM

Altom sp. z o.o. sp. k.

Franklina Roosevelta 116A

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii SEM i SEO

  • Prowadzenie kampanii Google Adwords marketingowych ich optymalizacja

  • Generowanie ruchu na stronach marek należących do firmy

  • Kontrola działań, budżetów i efektów wykorzystując Google Analitics

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem stron internetowych w tym techniczna obsługa i przygotowywaniem strony oraz podstron

  • Wsparcie promocyjne platformowy sprzedażowej B2B

  • Kompleksowe prowadzenie kanału afliacyjnego

  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami SEO

  • Poszukiwanie nowych form rozwoju kanałów online

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu działania SEO – min 2 lata

  • Doświadczenie w nadzorowaniu Google Ads i Analitics – min 2 lata

  • Znajomość WordPress

  • Znajomość trendów oraz nowości w marketingu online

  • Komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji czasu pracy

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe z dodatkiem premiowym

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

  • Reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samodzielne organizowanie swojego dnia pracy

  • Szansę na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Szereg benefitów tj. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • zawody biegowe

Nasza firma to innowacyjne rodzinne przedsiębiorstwo działające w branży AGD nieelektrycznego. Na bieżąco badamy wymagania i potrzeby rynku, proponujemy praktyczne i nowatorskie rozwiązania, potrafimy być obiektywni i nie boimy się zmian. Inwestujemy przede wszystkim w ludzi – bezustannie podnosimy kwalifikacje pracowników, rozwijamy ich kreatywność i pokazujemy, w jaki sposób podejmować odpowiedzialne decyzje i osiągać zamierzone cele. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.