Oferta pracy

Specjalista ds. SEO

KASTELNIK STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDIZLANOŚCIĄO firmie

3 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Hierowskiego 48b
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

KASTELNIK STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDIZLANOŚCIĄ

Hierowskiego 48b

Katowice

Firma Kastelnik rozwijająca swoją markę na rynku specjalistycznych usług dla przemysłu, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Aktywne wdrażanie strategii SEO;
  • Udziału w budowaniu nowych stron internetowych;
  • Analizie skuteczności działań;
  • Obsługa istniejących kampanii reklamowych;
  • Usuwanie błędów optymalizacyjnych;
  • Raportowanie zrealizowanych celów;
  • Prowadzenie dokumentacji w systemie.

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale SEO;
  • Znajomość narzędzi typu Majestic;
  • Znajomość zagadnień "on-site" i "Off-site" SEO;
  • Umiejętność przygotowania kampanii Google Ads;
  • Umiejętność tworzenie treści SEO na stronę;
  • Współpraca z Copywriterem;

Oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w stabilnej firmie;
  • Możliwość wyboru rodzaju współpracy (Umowa o pracę lub B2B);
  • Częściowa możliwość pracy zdalnej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy