Oferta pracy

Specjalista ds. SEO

Alerabat.com sp. z o.o.O firmie

  • Hutnicza 6, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alerabat.com sp. z o.o.

Hutnicza 6

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie strategii SEO oraz aktywne jej wdrażanie

  • Bieżąca optymalizacja on-site z naciskiem na technical SEO w celu osiągnięcia wzrostu widoczności

  • Cykliczne audyty serwisów w celu zdiagnozowania i wyeliminowania błędów optymalizacyjnych.

  • Wyznaczanie i realizacja strategii linkbulidingu dla Alerabat.com i buykers.com (pozyskiwanie linków)

  • Wyznaczanie i realizacja strategi content marketingu w tym nadzorowanie i kontrolowanie prac ok.10 copywriterów. (przygotowywanie fraz kluczowych, zlecanie tekstów, sprawdzanie poprawności przygotowywanych tekstów)

  • Stała współpraca z Copywrterami i innymi działami firmy

  • Raportowanie swoich działań

Nasze wymagania

  • Min. 4 lat doświadczenia w SEO

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień "on-site" i "Off-site" SEO

  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Serach Console

  • Znajomość narzędzi typu Ahrefs, Searchmetrics, Semrush, Jira, (ewentualnie inne podobne)

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Bardzo dobra komunikacja

  • Znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży e-commerce lub affiliate marketingu

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw w życie

  • Możliwość pracy i rozwoju w jednej z największych firm e-commerce

  • Możliwość wyboru rodzaju współpracy (B2B, Umowa o pracę)

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy pomiędzy 6:50 a 10:00)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jeżeli nigdy o nas nie słyszałeś ... prawdopodobnie nie korzystasz z promocji ;)

Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy