Oferta pracy

Specjalista ds. SEO łączący cechy Herkulesa i Batmana

NAPRAW MI AUTO sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Naprawmiauto.pl to startup w branży automotive. -  W innowacyjny sposób łączymy klientów indywidualnych z mechanikami samochodowymi . Portal stworzony z myślą o kierowcach

Opis stanowiska:

Jesteśmy istniejącym dwa lata startupem. Aktualnie otrzymaliśmy dofinansowanie na projekt unijny, który pozwala nam rozwijać portal o kolejne funkcje. Bez SEO będzie nam ciężko dlatego potrzebujemy Ciebie.

Nie szukamy początkującego drewniaka, ale wojownika, który nie spłonie w ogniu zadania które przed nim stoi. Zadanie jest nietuzinkowe ale chwała i splendor (jeśli podołasz) będą ci towarzyszyć do śmierci i długo długo po niej.

Kogo potrzebujemy?

Doświadczonego specjalisty, który od zera doprowadzi nas do 300.000 odwiedzających miesięcznie. Nie szukamy osób które się uczą ale specjalisty, który potrafi planować działania, wdrażać je w życie oraz rozliczać efekty. Do twoich zadań będzie należeć m.in

  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji pod kątem SEO
  • wdrażanie przygotowywanych wytycznych i specyfikacji na portalu o ile nie wymagają zmian programistycznych
  • nadzór nad rozbudową profilu linków przychodzących (off-site SEO)
  • optymalizacja stron zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google (on-site SEO)
  • Zaplanowanie działań na kilka miesięcy do przodu pod względem zmian na portalu oraz strategii pozyskiwania linków.

To ty jesteś osobą która przedstawia plan. Jeśli oczekujesz, że ktoś będzie ci mówił co masz robić to niestety ale szukaj stażu w agencji. Szukamy profesjonalisty, który dokładnie wie jakie działania trzeba podjąć, jak je zaplanować jak planować content jak dobierać słowa kluczowe oraz jak planować długi ogon i co zrobić aby nie przesadzić oraz przede wszystkim jak systematycznie dążyć do coraz lepszych wyników. Musisz rozumieć SEO holistycznie, tz wiedzieć, że jeśli potrzebujesz dużo linków z sociali to albo sam albo z agencją wymyślasz mema który jest tak popularny, że ludzie go scherują pozyskując nam linki.

Do Twojej dyspozycji będzie rzesza copywriterów którzy będą tworzyć dla Ciebie treści, agencja która wykonała portal i będzie wdrażać zmiany programistyczne ale i tak potrzebujemy jednoosobowej armii SEOwca.
Miejsce pracy:
Praca jak wolisz, w biurze w Krakowie lub zdalna w dowolnym miejscu w Polsce.

Wymagania:

  • minimum trzyletniego doświadczenia w SEO dla projektów typu marketplace
  • wiedzy i znajomości technik dotyczących pozycjonowania
  • udokumentowanych sukcesów osiągniętych w SEO
  • wiedzy dotyczącej wykorzystania danych PPC dla SEO
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi Google (Search Console, Analytics)
  • znajomości architektury informacji oraz elementów HTML/CSS/JS wspierających SEO
  • znajomości narzędzi SEO m.in. Screaming Frog, Semrush, Senuto, SemStrom
  • znajomości MS konsekwencji w działaniu oraz dobrej organizacji pracy

Co oferujemy:

  • Unikatowe połączenie stabilności współpracy i pensji przy rozwijaniu projektu na wczesnym etapie (startup),
  • Poza wynagrodzeniem podstawowym premię za realizację celów
  • Możliwość rozwoju i awansu przy ambitnym projekcie,
  • Wyjątkową atmosferę pracy dzięki doświadczonym specjalistom z branży,
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w lokalu gastronomicznym mieszczącym się w budynku),
  • Zatrudnienie w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Współpracę przy ambitnym, projekcie który zmienia branżę automotive

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy