Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. SEO

HTTPS Sp. z o.oO firmie

3 500–6 000
brutto / mies.
  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie i optymalizacja stron internetowych pod kątem pozycjonowania,
  • monitorowanie działań i uzyskiwanych efektów SEO,
  • aktualizowanie stron internetowych i dbanie o ich prawidłowe funkcjonowanie,
  • doradzanie i rekomendacje efektywnych zmian związanych z pozycjonowaniem,
  • współpraca z Biurem Obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość: HTML/XHTML,CSS,
  • znajomość systemów CMS (m. in. WordPress, Prestashop, SaaS i inne),
  • znajomość i stosowanie najlepszych standardów pozycjonowania,
  • umiejętność analizowania stron internetowych,
  • znajomość zasad budowania strategii pozycjonowania,
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z hostingiem i domenami,
  • umiejętność analizy efektów pozycjonowania,

Mile widziane

  • znajomość: PHP, MySQL.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (3 500 - 6 000 PLN brutto),
  • stałe godziny pracy 8.00 do 16.00 - Work-life-balance :)
  • możliwość pracy stacjonarnej w biurze w Poznaniu lub zdalnej,
  • stabilne zatrudnienie w zespole jednej z najlepiej rozwijających się agencji SEM/SEO,
  • profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość wprowadzania własnych pomysłów i pewną samodzielność w działaniu,
  • dofinansowanie do Karty Multisport,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • świętowanie urodzin

Agencję Internet Plus, tworzy zespół doświadczonych, ambitnych specjalistów. Od ponad 10 lat prowadzimy sprawne działania promocyjne w sieci. Dbając o spełnianie najwyższych standardów, oferujemy kompleksową opiekę e-marketingową, na którą składają się m.in. przemyślane działania pozycjonujące, prowadzenie kampanii reklamowych i profili w mediach społecznościowych, tworzenie kreatywnych treści i grafik, a także budowanie oraz optymalizacja stron internetowych. Najwyższą jakość świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Specjalista ds. SEO, lubelskie