Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1076 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SEO Marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 12.01.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

FIRMA HDF POLSKA Sp. z o.o. we Wrocławiu
W związku z rozwojem firmy poszukuje  pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. SEO Marketingu
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie projektów firmy z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron
  • Przygotowanie i efektywne prowadzenie kampanii reklamowych (PPC, CPC)
  • Współtworzenie komunikacji i bieżący nadzór nad kanałami komunikacji
    w mediach społecznościowych
  • Aktywne monitorowanie rynku i konkurencji w obszarze e-marketingu
  • Sporządzanie raportów i prezentacji
  • Opracowanie i nadzorowanie programów komunikacji internetowej w celu
    budowania wizerunku marek i zwiększania sprzedaży
  • Popularyzacja oraz wdrażanie nowinek internetowych
  • Prowadzenie i optymalizacja kampanii SEM/SEO oraz analiza danych
    statystycznych działań SEM/SEO

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień marketingu internetowego, w szczególności takich narzędzi jak: Facebook, YouTube, Vimeo, Google+, Pinterest, Google Adwords i AdSense,
    Google Analytics, znajomość zagadnień SEO, Marketing wirusowy, e-mail marketing
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów, aplikacji internetowych i mobilnych
    oraz prowadzeniu badań użyteczności
  • Umiejętność pomiaru efektywności kanałów przekazu komunikacji
    jak również sprzedaży bezpośredniej online
  • Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania oraz zdolności interpersonalne
    do pracy w zespole
  • Znajomość zasad budowy witryn optymalnych pod kątem SEO
  • Umiejętności analizy i optymalizacji profilów linkowych stron www,
  • Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
  • Sumienność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne
    komunikowanie się w wymaganych zagadnieniach  marketingowych

Oferujemy:

  • Interesującą i stabilną  pracę w rozwijającej się firmie
  • Ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikającw przycisk Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

bottom