Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SEO Marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-01-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FIRMA HDF POLSKA Sp. z o.o. we Wrocławiu
    W związku z rozwojem firmy poszukuje  pracownika na stanowisko:

    Specjalisty ds. SEO Marketingu
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie projektów firmy z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron
    • Przygotowanie i efektywne prowadzenie kampanii reklamowych (PPC, CPC)
    • Współtworzenie komunikacji i bieżący nadzór nad kanałami komunikacji
      w mediach społecznościowych
    • Aktywne monitorowanie rynku i konkurencji w obszarze e-marketingu
    • Sporządzanie raportów i prezentacji
    • Opracowanie i nadzorowanie programów komunikacji internetowej w celu
      budowania wizerunku marek i zwiększania sprzedaży
    • Popularyzacja oraz wdrażanie nowinek internetowych
    • Prowadzenie i optymalizacja kampanii SEM/SEO oraz analiza danych
      statystycznych działań SEM/SEO

    Wymagania:

    • Znajomość zagadnień marketingu internetowego, w szczególności takich narzędzi jak: Facebook, YouTube, Vimeo, Google+, Pinterest, Google Adwords i AdSense,
      Google Analytics, znajomość zagadnień SEO, Marketing wirusowy, e-mail marketing
    • Doświadczenie w tworzeniu serwisów, aplikacji internetowych i mobilnych
      oraz prowadzeniu badań użyteczności
    • Umiejętność pomiaru efektywności kanałów przekazu komunikacji
      jak również sprzedaży bezpośredniej online
    • Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania oraz zdolności interpersonalne
      do pracy w zespole
    • Znajomość zasad budowy witryn optymalnych pod kątem SEO
    • Umiejętności analizy i optymalizacji profilów linkowych stron www,
    • Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
    • Sumienność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne
      komunikowanie się w wymaganych zagadnieniach  marketingowych

    Oferujemy:

    • Interesującą i stabilną  pracę w rozwijającej się firmie
    • Ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania
    • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikającw przycisk Aplikuj Teraz.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    bottom