Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. SEO

Tubes International Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii SEO - On-site i Off-site,

  • Przeprowadzanie audytów firmowych stron internetowych,

  • Zarządzenie zapleczem i jego rozwój,

  • Wyznaczanie i realizacja strategii content marketingu,

  • Monitorowanie trendów branży i śledzenie działań konkurencji,

  • Raportowanie swoich działań,

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Praca w biurze ( pn. – pt. 8:00-16:00 )

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie marketingu internetowego

  • Miła i przyjazna atmosfera w zgranym zespole

Tubes International Sp. z o.o.

Tubes International to profesjonalny partner w biznesie w zakresie dostarczania węży oraz złączy przemysłowych i przewodów hydrauliki siłowej dla każdej gałęzi przemysłu. Niezmiennie od 1993 roku firma koncentruje się na rozszerzaniu oferowanych produktów oraz rozwiązań dla przemysłu. Tubes International rozwija się na rynku krajowym jak i zagranicznym stale poszerzając swoją sieć sprzedaży i dystrybucji poprzez swoje oddziały.

37 oddziałów w Polsce i za granicą

80 057 produktów w ofercie

40 423 produktów w ofercie online

Tubes International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań dla każdej gałęzi przemysłu. Firma od 1993 roku oferuje specjalistyczne produkty w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydrauliki siłowej stale rozszerzając swoją ofertę. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Tubes International zbudowało szeroką sieć sprzedaży – współpracując od początku z cenionymi międzynarodowymi producentami, zapewniając produkty najwyższej jakości pod względem technicznym jak również bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Tubes International stale poszerza swoją sieć dystrybucji poprzez rozwój swoich oddziałów oraz działań on-line zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy