Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. SEO - Pozycjoner

ANTYGENO firmie

ANTYGEN

Ratajczaka 26/3

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozycjonowanie stron klientów,
  • Optymalizacja SEO stron internetowych,
  • Przygotowanie audytów SEO i strategii pozycjonowania,
  • Analizy działań SEO,
  • Współpraca z klientami w zakresie prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych min. 1 rok – warunek konieczny,
  • Znajomość aktualnych trendów w SEO,
  • Znajomość HTML, CSS i PHP,
  • Znajomość GSC i GA oraz innych narzędzi niezbędnych w pozycjonowaniu.

To oferujemy

  • Szkolenia i rozwój w zakresie SEO,
  • Pracę nad ciekawymi projektami,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stałe zatrudnienie,
  • Przyjazną atmosferę pracy, dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Stałe zatrudnienie – po okresie próbnym umowa o pracę,
  • Po okresie próbnym – elastyczny czas pracy (zaczynamy dzień między 7 a 9).

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie prześlij nam swoje CV.

Antygen tworzy zespół profesjonalistów. Zajmujemy się szeroko pojętą reklamą w Internecie. Do naszych podstawowych usług należy pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania Google (SEO) oraz prowadzenie kampanii linków sponsorowanych (SEM).

Specjalista ds. SEO - Pozycjoner, Ratajczaka 26/3, Stare Miasto, Poznań