Oferta pracy

Specjalista ds. SEO/SEM

Wygodnadieta.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za podnoszenie świadomości marki i generowanie leadów za pośrednictwem wszystkich kanałów cyfrowych.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie działań związanych z SEO/SEM,
  • udział w zarządzaniu stronami internetowymi i social mediami,
  • planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii digital marketingowych,
  • analiza i tworzenie raportów z prowadzonych działań,
  • bieżące wspieranie zespołu w marketingu online i offline.

Wymagania:

  • doświadczenie w marketingu,
  • dobra znajomość Google AdWords, Google Analytics, SEO/SEM,
  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • wiedza na tematy zdrowego trybu życia i tego co jest „fit”,
  • efektywna organizacja pracy własnej, duża inicjatywa i samodzielność w działaniu, optymizm, pozytywne nastawienie do pracy, ukierunkowanie na sukces oraz terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Będziesz idealnym kandydatem gdy:

  • ukończyłeś studia kierunkowe lub pokrewne z marketingu,
  • znasz język angielski w stopniu zaawansowanym,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych.

Czego możesz oczekiwać:

  • interesującej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dostępu do „fit” posiłków,
  • dużych możliwości samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów,
  • możliwości skorzystania z firmowego parkingu,
  • dostępu do pakietów socjalnych,
  • pracy w młodym zespole.

Preferowana forma zatrudnienia: B2B (podlega negocjacji).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy