Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. SEO

Ceneo.pl Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja on-site SEO dla serwisów należących do Ceneo

  • optymalizacja obszaru off-site SEO, w tym współpraca z niezależnymi podmiotami

  • automatyzacja działań bazując na dostępnych narzędziach oraz rozwiązaniach API

  • analityka internetowa oraz biznesowa wspierająca pracę firmy

  • monitorowanie i raportowanie dotyczące widoczności serwisów Ceneo i konkurencji

  • określanie kierunku rozwoju SEO we współpracy z zespołem projektowym

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • minimum trzyletniego doświadczenia w SEO dla projektów w eCommerce

  • wiedzy i znajomości technik dotyczących pozycjonowania

  • udokumentowanych sukcesów osiągniętych w SEO

  • wiedzy dotyczącej wykorzystania danych PPC dla SEO

  • bardzo dobrej znajomości narzędzi Google (Search Console, Analytics)

  • znajomości architektury informacji oraz elementów HTML/CSS/JS wspierających SEO

  • znajomości narzędzi SEO m.in. Screaming Frog, Semrush, Senuto, SemStrom

  • znajomości MS Excel

  • konsekwencji w działaniu oraz dobrej organizacji pracy

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • dodatkowym atutem będzie znajomość SQL, języki programowania np. PHP, JAVA

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu,

  • możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów,

  • różnorodny pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty restauracyjne i multisport oraz wiele innych,

  • dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki,

  • miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic),

  • udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa.

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Przewiń do profilu firmy