Oferta pracy

Specjalista ds. SEO

Panek S.AO firmie

  • Grójecka 208, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Panek S.A

Grójecka 208

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kompleksowych strategii SEO i odpowiedzialność za ich późniejsze wdrażanie

  • analiza bieżących działań i efektów, analiza konkurencji

  • wykonywanie audytów i raportów SEO, monitorowanie błędów strukturalnych na serwisach PANEK

  • planowanie i wdrażanie skutecznych kampanii link building

  • tworzenie treści na strony internetowe

  • przygotowanie wytycznych dotyczących tworzenia nowych oraz optymalizacji już istniejących treści

  • analiza słów kluczowych i monitoring kampanii

  • współpraca z zespołem developerów przy wdrażaniu zmian technicznych.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą ambitną i nastawioną na rozwój

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. SEO (praca z systemami e-commerce będzie dodatkowym atutem)

  • znasz i umiejętnie korzystasz z narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, Screaming Frog, Senuto

  • znasz Wordpress oraz podstawy HTML i CSS

  • jesteś samodzielna/y i świetnie organizujesz własną pracę

  • znasz aktualne trendy w branży SEO

  • znasz język angielski na poziomie min. B2

  • dodatkowym atutem będą inne kompetencje marketingowe.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus system premiowy w oparciu o wyniki i zaangażowanie

  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie/b2b/umowę o pracę

  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva

  • pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze.

Panek S.A

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Działamy na rynku od ponad 20 lat, w tym dodatkowo od blisko 4 lat świadczymy usługi związane ze współdzieleniem samochodów, a swoje usługi świadczymy także poza granicami Polski. W całym kraju zatrudniamy około 250 osób.

Przewiń do profilu firmy