Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. SEO

ASISTWORK Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie strategii SEO.
  • Tworzenie technicznych audytów SEO skupiających się na kluczowych dla biznesu aspektach.
  • Przygotowywanie rekomendacji na podstawie wyników audytu i wdrażanie ich wraz z działem IT.
  • Bieżąca analiza i optymalizacja stron WWW - struktura strony, crawl budget, wewnętrzne przekierowania, content gap’y.
  • Ścisła współpraca z copywriterami.
  • Analiza rynku, trendów, konkurencji i aktywne reagowanie na zmiany.
  • Przygotowanie strategii contentowej na nasze strony WWW.
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi podmiotami firmy.

Nasze wymagania

  • Realne doświadczenie w SEO, o którym możesz nam opowiedzieć na konkretnych przykładach – onsite i offsite (minimum 2 lata doświadczenia - udokumentowane).
  • Techniczna wiedza SEO.
  • Sprawne posługiwanie się dostępnymi narzędziami SEO.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Zdolności analityczne, otwartość, komunikatywność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: Google Search Console , Google Analytics, Google Keyword Planner, Google Tag Manager, SEMSTORM, Senuto (lub podobnych), Contadu, Google Data Studio.
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Dostęp, na preferencyjnych warunkach, do opieki medycznej i karty sportowej.

Etapy Rekrutacji:

1. Rekruter Asistwork dokona wstępnej oceny i selekcji CV.

2. Rekruter Asistwork skontaktuje się mailowo i zapyta o zgodę na przekazanie CV do wskazanego pracodawcy.

3. Po wyrażeniu przez Ciebie zgody CV zostanie przekazane do pracodawcy.

4. Po akceptacji CV przez pracodawcę zostanie umówione spotkanie z rekruterem pracodawcy.

Specjalista ds. SEO, Warszawa