Oferta pracy

Specjalista ds. SEO

Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. k.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie strategii pozycjonowania serwisów marki

  • przygotowywanie wytycznych optymalizacyjnych pod kątem SEO

  • opieka nad wewnętrznymi procesami firmy, które mają istotny wpływ na SEO

  • monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów

  • samodzielna praca nad pozycjonowaniem stron i sklepu internetowego

  • monitoring rynku i analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów/stron poparte przykładami

  • wiedzę na temat zagadnień z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych

  • kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • wiedzę z zakresu HTML i CSS

  • doświadczenie w zakresie outreach i procesie pracy z copywriterami

  • doświadczenie w pracy z narzędziami branżowymi – Ahrefs, Deepcrawl, Semrush, Senuto, Ga, GSC itp.

To oferujemy

  • ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji

  • udział w budowaniu rozwijającej się marki cieszącej się uznaniem klientów

  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia oraz szerokiej wiedzy

  • duża samodzielność, otwartość na kreatywne pomysły

  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia

  • szkolenia wdrożeniowe, produktowe i rozwojowe

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole pasjonatów

Wierzymy, że doświadczenie i pasja są podstawą sukcesu. Dziś doceniają to nasi klienci, partnerzy i pracownicy. To właśnie sprawiło, że w ciągu 17 lat staliśmy się jednym z wiodących dystrybutorów elementów i komponentów pneumatyki siłowej.

Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi wspólnie realizujemy cele. Od początku firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży pneumatyki i automatyki. Ważne są dla nas takie wartości jak szacunek, profesjonalizm i wiedza.

Jeśli podzielasz naszą filozofię, zachęcamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Wrocławska 4, Długołęka (pow. wrocławski)