Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. SEO

Travelplanet.plO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Travelplanet.pl

Legnicka 48g

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja i pozycjonowanie serwisów Spółki
  • Współpraca z copywriterami i aktualizacja informacji zawartych w serwisach
  • Monitorowanie zdefiniowanych KPI
  • Analiza działań konkurencji
  • Analiza ruchu oraz konwersji serwisów Spółki
  • Poszukiwanie i testowanie narzędzi wspomagających pracę i optymalizację działań

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza i praktyka z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych
  • Dobra znajomość narzędzi Google: Analytics, Search Console, KeywordPlanner
  • Podstawy HTML i CSS
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami typu CMS
  • Praktyczna znajomość instalacji i konfiguracji popularnych CMS np. WordPress
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę z materiałami obcojęzycznymi
  • Znajomość content marketingu i UX będzie dodatkowym atutem
  • Stałe poszerzanie wiedzy

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca hybrydowa - 50% praca z domu / 50% praca z biura

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje:

  • Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami po etapie selekcji CV.

Specjalista ds. SEO, Legnicka 48g, Fabryczna, Wrocław