Oferta pracy

Specjalista ds. Service Desk

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa, Puławska 466, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 10

  • Remedy ITSM 9

  • myIT

  • Jira 6

  • MS SCCM

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów zgłaszanych przez użytkowników

  • Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i postępie realizacji

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz wsparcie systemów wewnętrznych

  • Nadzorowanie incydentów przekazanych do II linii wsparcia

  • Rozwiązywanie incydentów i realizacja Service Requests

  • Współpraca z innymi grupami wsparcia i zespołami IT

Nasze wymagania

  • Studia wyższe (kierunek: informatyka, telekomunikacja, elektronika i pokrewne)

  • Min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość Windows 10, Office 2010, 2013 i 2016, Remedy ITSM 9 w tym myIT, Jira 6 lub nowszy, MS SCCM

  • Znajomość aplikacji do śledzenia połączeń

  • Mile widziane szkolenia w zakresie rozwiązywania problemów i zapewniania pomocy technicznej

  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Znajomość baz danych MSSQL/Oracle;

  • Dobra znajomość Vmware;

  • Doświadczenie w zakresie administrowania datacenter - serwery x86;

  • Doświadczenie pracy w środowisku dużej skali: 100+ serwerów fizycznych, 1000+ serwerów wirtualnych itp.;

  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN, SAN);

  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę;

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pikniki rodzinne