Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Service Desk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza.

    Centralny Ośrodek Informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym. Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem specjalistów cyfrowych. Mamy ekspertów IT, projektujemy usługi i doświadczenie użytkownika, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, zarządzamy projektami i zamówieniami publicznymi. Dzięki temu możemy realizować kluczowe w państwie projekty cyfrowe od A do Z.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Kod referencyjny DUS/ZSD/SSD/102018

    Opis oferty

    Specjalista ds. Service Desk odpowiedzialny będzie za odbieranie, ewidencjonowanie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników.

    Zakres obowiązków

    • Odbieranie połączeń telefonicznych od użytkowników;
    • Rejestrowanie i procesowanie incydentów w systemie ITSM;
    • Bieżąca analiza danych zawartych w incydentach;
    • Udzielanie wsparcia funkcjonalnego;
    • Aktywne pośredniczenie w wymianie informacji pomiędzy liniami wsparcia, monitorowanie SLA a w przypadku jego przekroczenia eskalowanie do odpowiednich osób;
    • Podnoszenie kwalifikacji poprzez bieżące zapoznawanie się z literaturą fachową, aktami prawnymi związanymi z wykonywaną pracą oraz branie udziału w szkoleniach organizowanych przez COI;
    • Wykonywanie innych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy, jeśli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę.

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie: minimum średnie;
    • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej;
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z telefoniczna obsługą użytkownika (Service Desk, Help Desk, Call Center);
    • Znajomość ITIL;
    • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, udzielania porad i diagnozowania problemów;
    • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole;
    • Umiejętność pracy pod wpływem stresu i presji czasu;
    • Niekaralność;
    • Mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą „poufne” .

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę;
    • Nowoczesne biuro niedaleko Dworca Zachodniego;
    • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie;
    • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom;
    • Pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.

    Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

    Centralny Ośrodek Informatyki
    Aleje Jerozolimskie 132-136,
    02-305 Warszawa
    tel.: 22 250 28 83, 250 29 98
    fax.: 22 250 29 87
    e-mail: [email protected]
    www.coi.gov.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.