Oferta pracy

Specjalista ds. servicedesk i wdrożeń IT

SYSTEGRA IT Sp. z o.o.O firmie

2 600‐3 800 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

SYSTEGRA IT Sp. z o.o.

Sczanieckiej 9A

Poznań

SYSTEGRA IT sp. z o.o. to firma zajmująca się wdrażaniem usług głosowych oraz integracją systemów informatycznych w sektorze B2B na terenie całej Polski. Tworzymy, wdrażamy i utrzymujemy dla naszych klientów rozwiązania z zakresu VoIP, UC, Call Center, sieci LAN, WAN i WLAN. Zapraszamy na systegra.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Sczanieckiej 9A

Zakres zadań:

  • realizacja projektów – instalacje LAN i WLAN, wdrożenia usług telekomunikacyjnych oraz integracje systemów informatycznych dla klientów,
  • obsługa servicedesk w oparciu o standardy ITIL i ITSM,
  • wsparcie techniczne klienta zewnętrznego - przyjmowanie zgłoszeń serwisowych i awarii,
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów, dbałość o SLA i jakość dostarczonych klientom rozwiązań,
  • praca na platformach telekomunikacyjnych BroadSoft, FreeSwitch, Asterisk, Skype for Business, Teams.

Nasze oczekiwania:

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • podstawowa znajomość technologii VoIP/SIP,
  • znajomość zagadnień sieciowych, protokołów tcp/udp (na poziomie CCNA)
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • nastawienia na rozwój kompetencji własnych i zespołu z zakresu wdrażanych rozwiązań,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej,
  • praktyczna znajomość systemów Linux,
  • wiedza z obszaru Unified Communications,
  • znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci i systemów IT,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji z możliwością uzyskania premii uznaniowych oraz zadaniowych,
  • pracę przy ciekawych projektach, umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia z zakresu nowych technologii,
  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • świetną atmosferę pracy w młodym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy