Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisowania pomp ciepła

OEM ENERGY sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • serwisowanie pomp ciepła – bezpośrednio u użytkowników

  • obsługa posprzedażowa pomp ciepła – bezpośrednio u użytkowników

  • udzielanie konsultacji telefonicznych w zakresie działania pomp ciepła

  • prowadzenie instruktaży dla użytkowników i instalatorów pomp ciepła

  • współpraca z działem technicznym przy rozwiązywaniu złożonych zagadnień technicznych

Nasze wymagania

  • samodzielny pracownik do pracy w terenie

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • podstawowa znajomość działania układów chłodniczych, elektrycznych i automatyki

  • uprawnienia F-Gazowe, SEP – mile widziane

  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność

Mile widziane

  • język obcy (angielski, niemiecki)

  • doświadczenie w branży

  • wykształcenie techniczne (branży HVAC)

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy

  • narzędzia adekwatne do zakresu obowiązków

  • zapewniamy bezpłatny pakiet szkoleń branżowych i specjalistycznych

  • praca w oparciu o Umowę o pracę lub B2B

OEM ENERGY jest firmą z ogromnym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Współpracujemy z największymi europejskimi producentami fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji oraz zbiorników i buforów, a na niektóre produkty mamy wyłączność. Wskazuje to jak bardzo jesteśmy zaufanym partnerem producentów zagranicznych.

Praca w OEM ENERGY, to praca w sercu energii odnawialnej – idealna dla tych, którzy z nowoczesnymi technologiami OZE są na bieżąco, a także chcą w tej branży rozwinąć skrzydła.

Interesujące zadania, praca w gronie ekspertów, miła atmosfera i elastyczne warunki – w OEM ENERGY to nie są tylko puste slogany. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia i dbamy o to, by każdy rozwinął u nas swoje najlepsze cechy i umiejętności. Naszym pracownikom zapewniamy dużą samodzielność w działaniach.

Przewiń do profilu firmy