Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisu

DANLAB DANUTA KATRYNSKA

4 0007 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie szkoleń z zakresu obsługi sprzętu,

  • naprawy i serwis sprzętu w firmie jak i u klienta na miejscu (cała Polska),

  • wykonywanie przeglądu sprzętu oraz innych czynności serwisowych,

  • przygotowywanie dokumentacji serwisowej,

  • przygotowywanie ofert serwisowych i sprzedażowych w zakresie asortymentu serwisu,

  • korespondencja e-mail z dostawcami i klientami,

  • terminowa i rzetelna obsługa dokumentacji serwisowej,

  • planowanie wyjazdów serwisowych i szkoleniowych współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy,

  • gotowość do 2-3 dniowych wyjazdów,

  • opanowanie w sytuacjach stresowych,

  • rzetelność,

  • odpowiedzialność,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • brak nałogów,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę,

  • atrakcyjne zasady wynagradzania,

  • możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji.

Firma z długoletnim stażem i sukcesami w Polsce i poza granicami kraju. Od lat wyposażamy specjalistyczne laboratoria, szkolimy i serwisujemy.

Przewiń do profilu firmy