Specjalista ds. Serwisu (elektryk / elektronik / automatyk / elektromechanik)

Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie systemów zasilania gwarantowanego,
  • wykonywanie przeglądów urządzeń,
  • reakcję na zgłoszone awarie,
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej instalowanych urządzeń,
  • prefabrykacja szaf pomocniczych dla urządzeń zasilania gwarantowanego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne elektryczne lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • dociekliwość i ciekawość podczas analizowania problemów technicznych,
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • znajomość oprogramowania MS Office oraz CAD (AutoCAD, BricsCAD lub inne).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop z oprogramowaniem),
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • nagrody uznaniowe,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych kompetencji w dziedzinie elektryki, automatyki i sterowania.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • nagrody uznaniowe

Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j.

Zolmot Energia jest dostawcą systemów zasilania awaryjnego. Firma oferuje swoim klientom rozwiązania zapewniające ciągłość pracy urządzeń w przypadku awarii sieci zasilającej. Oferta produktowa zawiera m.in. agregaty prądotwórcze i generatory, zasilacze awaryjne UPS, układy SZR, baterie i rozdzielnice. Zakres usług firmy obejmuje dobór agregatów prądotwórczych, zasilaczy UPS i pozostałych elementów systemu zasilania, dostawę, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Specjalista ds. Serwisu (elektryk / elektronik / automatyk / elektromechanik), Poznań