Oferta pracy

Specjalista ds. serwisu

ZPUE S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka urządzeń, aparatów i instalacji elektrycznych;

  • Naprawa i konserwacja urządzeń produkcji Firmy ZPUE;

  • Pomiary, badania i uruchomienia urządzeń i układów elektroenergetycznych w zakresie sieci o napięciu znamionowym do 30kV;

  • Realizacja w/w zadań na terenie całego kraju a także poza jego granicami;

  • Sporządzanie raportów z wizyt serwisowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia SEP kat. E do 30kV;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju a także poza granicami;

  • Mile widziana znajomość jednego z języków obcych: język niemiecki lub angielski;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o zasięgu międzynarodowym;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2700 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy