Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Serwisu

STESAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

  • Chwaszczyńska 133A
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Chwaszczyńska 133A

Gdynia

Jesteśmy firmą inżynierską. Istniejemy na rynku od ponad 30 lat. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem i uruchomieniem przemysłowych systemów sterowania i automatyki. Naszą główną specjalizacją są systemy w branży intralogistycznej. Zatrudniamy 70 osób. Naszymi klientami są firmy z całego rynku europejskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów, napraw, diagnozowanie usterek u klientów
  • diagnozowanie i usuwanie usterek zdalnie przy wsparciu służb utrzymania ruchu (telefonicznie, mailowo, połączenie zdalne)
  • szkolenie służb utrzymania ruchu i użytkowników
  • prowadzenie spraw związanych z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym
  • dbanie o właściwą jakość obsługi klientów
  • udział w procesie tworzenia lub aktualizacji obowiązujących procedur serwisowych
  • działania nakierowane na optymalizację kosztów akcji serwisowych
  • pomoc w przygotowywaniu wycen materiałów i usług do zapytań serwisowych
  • współpraca z innymi działami firmy w celu usprawniania procesów serwisowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: automatyka, mechatronika elektrotechnika (lub pokrewne)
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie automatyki przemysłowej
  • umiejętność programowania sterowników PLC i tworzenia wizualizacji (Siemens, Rockwell) – warunek konieczny
  • znajomość podstaw elektrotechniki
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Europy

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w dziale Serwisowym / Utrzymania Ruchu, bądź na podobnym stanowisku
  • znajomość innych języków: (niemieckiego, francuskiego)
  • doświadczenie w budowaniu i uruchamianiu instalacji przemysłowych
  • uprawnienia SEP zakres eksploatacji do 1kV

 Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży automatyki zasięgu międzynarodowym
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań
  • pracę w bardzo przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie archiwalne