Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisu i montażu

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

Zachodnia 3

Złotkowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego

  • Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn

  • Tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

  • Nadzór nad pracami firm podwykonawczych

  • Prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych

  • Montaż, instalacja maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne (Mechatronika, Mechanika, Automatyka)

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn

  • Znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (również poza granicami Polski)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność czasowa

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia SEP, UDT

To oferujemy

  • Pracę w środowisku nowoczesnych technologii, możliwość rozwoju

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego