Oferta pracy

Profim Sp. z o.o.

Specjalista ds. serwisu i reklamacji

Profim Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Górnicza 8, Turek
    Turek, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 12 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Górnicza 8

Turek

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w zakresie reklamacji,

  • Przygotowywanie i rejestrowanie dokumentacji reklamacyjnej i serwisowej,

  • Weryfikacja zasadności zgłoszeń reklamacyjnych, analizowanie przyczyn,

  • Ustalanie i potwierdzanie terminów realizacji reklamacji,

  • Wyjazdy serwisowe do klientów na wszystkich kierunkach sprzedaży,

  • Obsługa magazynu reklamacji i zwrotów od klientów,

  • Przygotowywanie przesyłek z częściami zamiennymi i zlecanie wysyłki,

  • Podejmowanie działań w zakresie prowadzącym do zapobiegania zdarzeniom reklamacyjnym.

Podział czasu pracy
60%

Wyjazdy serwisowe

40%

Obsługa stacjonarna

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Zorientowanie na klienta,

  • Umiejętność skutecznej komunikacji,

  • Samodzielność, energia i dynamizm w działaniu,

  • Mile widziane wykształcenie techniczne,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie u odpowiedzialnego pracodawcy dbającego o bezpieczeństwo i higienę pracy pracowników,

  • Pracę w rozwojowej firmie o międzynarodowym zasięgu i możliwość realizacji ciekawych projektów,

  • Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę,

  • Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne,

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • Rynkowe wynagrodzenie + motywacyjny system premiowania,

  • Pakiet socjalny,

  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dowóz pracowników na terenie Turku

  • dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli i mebli biurowych w Europie. Od ponad 29 lat inwestujemy w rozwój, wdrażamy najlepsze standardy zarządzania kapitałem ludzkim, tworzymy produkty odpowiadające najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa.

Jako zespół, mamy świadomość ogromnego wpływu jaki nasze siedziska mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracy korzystających z nich osób. Im więcej mebli trafia do biur, open space’ów, poczekalni, recepcji, holi hotelowych czy sal konferencyjnych, tym bardziej rośnie nasza odpowiedzialność za ich funkcjonalność i niezawodność.

Od 2018 roku jesteśmy częścią grupy Flokk - lidera europejskiego rynku siedzisk i mebli biurowych. Tym samym rozpoczęliśmy nowy etap rozwoju firmy.

Nasza dzisiejsza pozycja jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju firmy.

Nasza wizja - być numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej jako polski ekspert w zakresie wzornictwa i ergonomii siedzisk biurowych.

Nasza misja - wyznaczanie standardów zdrowego i efektywnego siedzenia.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje