Specjalista ds. serwisu i reklamacji ze znajomością języka niemieckiego

Flokk (Profim)

  • Górnicza 8, Turek
    Turek, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Górnicza 8

Turek

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w zakresie reklamacji,

  • Przygotowanie i rejestrowanie dokumentacji reklamacyjnej i serwisowej,

  • Weryfikacja zasadności zgłoszeń reklamacyjnych, analizowanie przyczyn,

  • Ustalenie i potwierdzenie terminów realizacji reklamacji,

  • Obsługa magazynu reklamacji,

  • Przygotowanie przesyłek z częściami zamiennymi i zlecenie wysyłki,

  • Podejmowanie działań w zakresie prowadzącym do zapobiegania zdarzeniom reklamacyjnym.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • Obsługa komputera: pakiet MS Office + znajomość pracy z systemami ERP,

  • Zorientowanie na klienta,

  • Umiejętność skutecznej komunikacji,

  • Samodzielność, energia i dynamizm w działaniu.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów,

  • Możliwość rozwoju w strukturach rozwijającej się międzynarodowej firmy o skandynawskich korzeniach będącej liderem na rynku branżowym

  • Świadczenia dla pracowników z funduszu socjalnego (w tym preferencyjna oferta ubezpieczenia)

  • Program adaptacji i stałe wsparcie merytoryczne obejmujące szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazna i nastawiona na współpracę atmosfera w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli i mebli biurowych w Europie. Od ponad 30 lat inwestujemy w rozwój, wdrażamy najlepsze standardy zarządzania kapitałem ludzkim, tworzymy produkty odpowiadające najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa.

Jako zespół, mamy świadomość ogromnego wpływu jaki nasze siedziska mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracy korzystających z nich osób. Im więcej mebli trafia do biur, open space’ów, poczekalni, recepcji, holi hotelowych czy sal konferencyjnych, tym bardziej rośnie nasza odpowiedzialność za ich funkcjonalność i niezawodność.

Od 2018 roku jesteśmy częścią grupy Flokk - lidera europejskiego rynku siedzisk i mebli biurowych. Tym samym rozpoczęliśmy nowy etap rozwoju firmy.

Nasza dzisiejsza pozycja jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju firmy.

Nasza wizja - być numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej jako polski ekspert w zakresie wzornictwa i ergonomii siedzisk biurowych.

Nasza misja - wyznaczanie standardów zdrowego i efektywnego siedzenia.

Przewiń do profilu firmy