Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Serwisu i Wdrożeń Oprogramowania

Elandis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • C#

  • C++

  • Java

  • PHP

O projekcie

Rola Specjalisty ds. Serwisu i Wdrożeń Oprogramowania jest bardzo ważna w naszym zespole. Jest to osoba, która bierze czynny udział we wdrożeniach naszego autorskiego systemu, Feniks WMS – monitoruje, diagnozuje, instaluje oraz konfiguruje oprogramowanie jak i powierzony sprzęt. Stosuje kreatywne rozwiązania, lubi samodzielność oraz wie jak sprostać oczekiwaniom klienta poprzez wykorzystanie potencjału rozwiązań, usług i produktów, które oferuje nasza firma.

Stanowisko to jest idealne dla osoby lubującej się w nowinkach technologicznych oraz systemowych, ponieważ pozwala na poznanie branży autoID od podszewki.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, weryfikacja i monitorowanie zgłoszeń serwisowych,

  • Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania i sprzętu (serwery, terminale danych, drukarki przemysłowe, skanery kodów kreskowych, POS, itp.),

  • Testy oprogramowania,

  • Udział we wdrożeniach.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji drukarek sieciowych (biurowych i przemysłowych),

  • Znajomość języka zapytań SQL,

  • Znajomość zagadnień sieciowych TCP/IP,

  • Umiejętność diagnozowania usterek,

  • Sumienność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,

  • Punktualność,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Podstawowa znajomość jednego z języków programowania: C#, C++, Java, PHP,

  • Znajomość programów do śledzenia błędów oprogramowania i zarządzania projektami (np. Redmine, Taiga, GitHub, Mantis),

  • Znajomość mobilnych systemów operacyjnych (Windows Mobile, Windows CE, Android),

  • Znajomość procesów logistycznych,

  • Znajomość systemów klasy WMS i/lub ERP,

  • Doświadczenie w pracy z klientem.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w miłej atmosferze,

  • Uczestnictwo w ambitnych projektach,

  • Kontakt z najnowszymi technologiami stosowanymi we współczesnym przemyśle – zarówno od strony oprogramowania jak i sprzętu,

  • Możliwość pracy zdalnej, jak również pracy stacjonarnej,

  • Możliwość rozwoju umiejętności programistycznych i wdrożeniowych,

  • Możliwość dopasowania ścieżki rozwoju do kompetencji i predyspozycji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,

  • Miejsca parkingowe bezpośrednio pod biurem,

  • Co więcej? Wyślij nam aplikację, przyjdź na spotkanie i sam się przekonaj.

Elandis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Na świecie żyje około 7,8 mld ludzi, z czego w samej Polsce 38 mln. Około 16 mln osób to osoby zatrudnione. Jesteś jednostką w dużej grupie osób – myślisz, że nie masz wpływu na to co się wokół Ciebie dzieje? Na środowisko, lokalny biznes, otaczających Cię ludzi?

MOŻESZ MIEĆ WPŁYW! Jak możesz to zrobić? Nie ma nic prostszego – podejmij pracę w naszej firmie i przejmij kontrolę nad swoją karierą! Dzięki współpracy z nami staniesz się częścią zespołu, w którym zawsze będziesz mieć własne zdanie, gdzie Twoja nauka i rozwój są ważne, a wykonywane działania mają pokrycie w otrzymywanym wynagrodzeniu. Nie uważamy się za najmądrzejszych na świecie i wierzymy, że tak jak Ty możesz nauczyć się czegoś od nas, tak my możemy nauczyć się też czegoś od Ciebie.

Brzmi, jak praca dla Ciebie? Czekamy zatem na Twoje CV – spróbuj, a może będzie to Twoja praca marzeń!

Przewiń do profilu firmy