Specjalista ds. serwisu i wdrożeń

FAST IT Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

3 500‐4 500 zł brutto / mies.
  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od 1995 roku funkcjonujemy w branży ICT jako jeden z czołowych integratorów rozwiązań IT w Polsce. Doświadczenie naszego zespołu to kilkaset zrealizowanych projektów. Zajmujemy się kompleksowymi wdrożeniami projektów IT od analizy potrzeb, przez dobranie optymalnego rozwiązania, po obsługę wdrożeniową i serwisową.

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
- urządzenia do druku

Pomorskie: PO/SSW
Kujawsko-pomorskie: KP/SSW

Główne zadania:

  • Profesjonalna naprawa drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych
  • Instalacje/deinstalacje sprzętu drukującego, serwerowego, audio - video
  • Wdrożenia zaawansowanych rozwiązań z zakresu monitorowania MFP
  • Identyfikacja potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w naprawach urządzeń drukujących
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Wiedza z obszaru IT umożliwiająca instalacje i serwis urządzeń sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz uczestnictwo w szkoleniach
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w naprawach urządzeń poligraficznych, ploterów
  • Znajomość systemów zarządzania i monitorowania urządzeń drukujących

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od posiadanego doświadczenia) wzbogacone o premie kwartalne
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym telefon, laptop, samochód)
  • Pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i urządzeniami na rynku IT
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Kartę Multisport
CV prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj ze wskazaniem nazwy stanowiska i lokalizacji w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'''

Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy