Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisu i wsparcia technicznego

PRONAR Sp. z o.o.O firmie

PRONAR Sp. z o.o.

Mickiewicza 101A

Narew (pow. hajnowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zleceń reklamacyjnych, napraw odpłatnych i napraw sprzętu inwentarzowego,

  • Realizacja zamówień z działu handlu dotycząca pierwszych uruchomień oraz szkoleń dla personelu technicznego dealera,

  • Zapewnienie mechanikom oraz dealerom firmy profesjonalnego wsparcia technicznego,

  • Sprawne przeprowadzanie czynności związanych z obsługą serwisową zleceń tj. sprawdzenie dostępności i przygotowanie części zamiennych niezbędnych do naprawy, ustalenie terminu naprawy, uzupełnienie dokumentacji,

  • Dokonywanie analiz problemów występujących w produkowanych maszynach,

  • Rozliczenie części pozostałych po naprawie,

  • Sporządzanie raportów z wyjazdów krajowych i zagranicznych

  • Nadzór nad siecią dealerską w kraju i za granicą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta, reklamacjami lub serwisem (budowa maszyn rolniczych),

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, rysunki),

  • Umiejętność rozwiązywania trudnych zagadnień technicznych

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego,

  • Mile widziana znajomość przepisów dotyczących aspektów prawnych związanych z gwarancją oraz rękojmią,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, sumienność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych.

Firma PRONAR Sp. z o.o. w Narwi jest wiodącym producentem maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie. Jesteśmy również największą i najszybciej rozwijającą się firmą na Podlasiu zatrudniającą ponad 2300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Narew- Polityka firmy nie przewiduje pracy w systemie zdalnym