Specjalista ds. serwisu informatycznego

  • Swarzędz, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 1997 roku zajmujemy się obsługą informatyczną naszych Klientów. W zakresie naszych działań leży pełna administracja infrastrukturą informatyczną, zarządzanie bezpieczeństwem danych i dostawa kompletnych rozwiązań. Naszą pracę cechuje dostęp do innowacyjnych technologii i możliwość ciągłego rozwoju. Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów, dla których wymagania Klienta są najważniejsze.
    Jesteśmy partnerem światowych liderów z branży IT.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Swarzędz

    Opis Stanowiska:

    • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych (Help Desk)
    • Diagnostyka systemów komputerowych (MS Windows)
    • Usuwanie problemów z działaniem infrastruktury IT
    • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
    • Administracja systemami klienckimi i serwerowymi (MS Windows)
    • Raportowanie wykonanych działań
    • Tworzenie dokumentacji

    Nasze oczekiwania od Kandydata:

    • Dobra znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft
    • Wiedza z zakresu administracji sieciami komputerowymi
    • Podstawy znajomości zarządzania systemami serwerowymi z rodziny Windows
    • Podstawy zarządzania Active Directory i ewentualnie GPO
    • Podstawy konfiguracji routerów (Mikrotik, Edgerouter, Draytek), podstawy konfiguracji sieci WIFI, VLAN, VPN
    • Wiedza w zakresie konfiguracji sieciowych drukarek i skanerów
    • Umiejętność logicznego analizowania problemów
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w zgranym zespole
    • Pakiety szkoleń z doskonalenia w zakresie nowych technologii oraz technik sprzedażowych
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań informatycznych
    • Pracę w trybie 5 dniowym w skali tygodnia

    Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie – życiorysu wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.