Oferta pracy

Specjalista ds. Serwisu Instalacji PV (praca biurowa)

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie oraz organizacja pracy serwisantów instalacji PV,

  • Koordynowanie oraz nadzorowanie prac Serwisantów świadczących usługi na rzecz Spółki,

  • Monitorowanie jakości prac serwisantów,

  • Pomoc przy wdrażaniu i szkoleniu nowych pracowników i zleceniobiorców Spółki,

  • Składanie zgłoszeń serwisowych do partnerów Spółki,

  • Kontakt z telefoniczny e-mailowy z Klientami Spółki.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne,

  • Posiadasz kwalifikacje techniczne i umiejętności analitycznego myślenia,

  • Posiadasz znajomość pakietu Office,

  • Wykazujesz się inicjatywą i jesteś osobą wielozadaniową,

  • Posiadasz duże pokłady motywacji wewnętrznej i postawę na „tak”,

  • Jesteś osobą o pozytywnym usposobieniu i dużej cierpliwości,

  • Potrafisz jasno i zrozumiale komunikować innym czego od nich oczekujesz,

  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, systematyczną, przedsiębiorczą i samodzielną,

  • Potrafisz pracować pod presją czasu, a inicjatywa to Twoje drugie imię,

  • Świetnie budujesz relacje z pracownikami i klientami,

  • Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku Fotowoltaiki w Polsce i stać się jego częścią.

To oferujemy

  • Wysokie, stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,

  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,

  • Pracę pełną wyzwań, rozwój w strukturach firmy i możliwość awansu,

  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce,

  • Widełki 3-4 tysiące netto w zależności od rodzaju umowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy