Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisu instalacji sanitarnych

DAAS POLSKAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad wykonywaniem przeglądów  i napraw urządzeń sanitarnych
  • analiza ofert podwykonawców i dostawców, specyfikacji technicznych, dokumentacji techniczno-ruchowych urządzeń sanitarnych
  • nadzór nad realizacją zamówień materiałów eksploatacyjnych
  • prowadzenie bazy danych dotyczącej obsługi obiektów serwisowych
  • kontakt z producentami, dostawcami
  • przygotowanie ofert serwisowych
  • koordynacja prac ekip serwisowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne branżowe (Inżynieria Środowiska, Mechanika i Budowa Maszyn, Eksploatacja Instalacji Przemysłowych lub pokrewne)
  • obsługa pakietu MS-Office oraz programu AutoCad
  • znajomość podstawowych zagadnień i elementów z zakresu instalacji sanitarnych oraz automatyki budynków
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania rysunków technicznych branży instalacji sanitarnych
  • znajomość rynku branży sanitarnej (dostawców, producentów, firm podwykonawczych)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia branżowe
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne