Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisu IT

VERNITY Sp. z o.o.

  • Polska 60, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Polska 60

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • instalacja i konfiguracja aplikacji i systemów operacyjnych (Windows, Office, itp.)

  • prowadzenie wewnętrznej dokumentacji ewidencyjno – serwisowej (Excel)

  • podstawowy serwis urządzeń IT

  • prowadzenie procesu serwisu gwarancyjnego producenta sprzętu

  • kontakt z Klientem

Nasze wymagania

  • znajomość budowy sprzętu IT (notebooki, desktopy, itp.)

  • dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel

  • znajomość obiegu podstawowych dokumentów w firmie

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z klientem)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość pogłębiania wiedzy o nowych technologiach IT w ramach szkoleń

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pakiet opieki medycznej

  • fajną i swobodną atmosferę w doskonale rozpoznawalnej na rynku IT firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Poszukujemy osoby, która:

  • jest dynamiczna i posiada pozytywną energię

  • w pełni angażuje się w powierzone obowiązki

  • jest zorganizowana, potrafi planować swoją pracę

  • doskonale odnajduje się w pracy zespołowej