Specjalista ds. Serwisu Kurierskiego/Specjalista ds. Rozliczeń

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Przemysłowa 27

Płock

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie kurierów z gotówki,
  • fakturowanie,
  • prowadzenie kasy filii,
  • windykacja Klientów,
  • wprowadzanie danych o przesyłkach do systemu komputerowego,
  • kontrola prawidłowości oznakowania przesyłek i nadzór nad ich terminowym dostarczaniem,
  • zarządzanie pracą kurierów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • komunikatywność oraz dokładność.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • nagrody świąteczne

GLS Poland to spółka-córka General Logistics Systems B.V. (z siedzibą w in Amsterdamie). GLS świadczy wysokiej jakości, niezawodne usługi przewozu paczek dla ponad 240 000 Klientów, uzupełnione o usługi frachtowe i ekspresowe. „Lider jakości w logistyce paczek” – tak brzmi myśl przewodnia GLS. Kompleksowa sieć połączeń drogowych GLS sprawia, że firma jest jednym z wiodących dostawców usług kurierskich i ekspresowych w Europie. GLS zatrudnia ok. 19 000 osób. W roku obrotowym 2019/2020 Grupa GLS osiągnęła przychody w wysokości 3,6 mld euro i dostarczyła 667 mln przesyłek.

Więcej informacji: https://gls-group.eu/PL/pl/home

Specjalista ds. Serwisu Kurierskiego/Specjalista ds. Rozliczeń, Przemysłowa 27, Płock