Oferta pracy

Specjalista ds. serwisu

MDH Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MDH Sp. z o.o. producent i dystrybutor wyrobów medycznych, wchodzący w skład grupy kapitałowej o międzynarodowym zasięgu, poszukuje osoby na stanowisko:

Jakie będą Twoje zadania:

  • Rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych, naprawa zgłoszonych do serwisu towarów,
  • Przestrzeganie przyjętych norm jakościowych i ilościowych,
  • Monitorowanie oraz pilnowanie obiegu oraz terminowości wyjaśniania, opiniowania oraz rozpatrywania reklamacji,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji reklamacyjno – serwisowej,
  • Współpraca z magazynem, produkcją oraz działem administracji i logistyki w zakresie obsługi procesów reklamacyjnych jak i wsparcia technicznego,
  • Udział w inwentaryzacjach magazynowych działu serwisu,
  • Czynny udział w procesie tworzenia reklamacji do dostawców,
  • Kontrola dostaw części pod względem ilościowym i jakościowym.

Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi,
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,
  • znajomość elementów elektronicznych oraz ich identyfikacja,
  • znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • umiejętność samodzielnego usuwanie usterek,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów,
  • umiejętność lutowania, w tym montażu powierzchniowego SMD,
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno – pomiarowym,
  • znajomość zagadnień związanych ze sterownikami silników DC,
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy