Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1329 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. serwisu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    holenderski producent nowoczesnego wyposażenia łazienek
    zatrudni do działu technicznego
    osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania kluczowe:

    • obsługa techniczna klienta (telefoniczna, e-mailowa i bezpośrednia),
    • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji od klientów,
    • zgłaszanie i prowadzenie reklamacji transportowych,
    • przyjmowanie i realizacja zamówień specjalnych (produkty na wymiar),
    • udział w tworzeniu instrukcji, etykiet itp.
    • raportowanie i tłumaczenia.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • znajomość MS Office,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • znajomość aktów prawnych dot. sprzedaży konsumenckiej, gwarancji i rękojmi,
    • podstawy elektroniki, hydrauliki i rysunku technicznego,
    • uprawnienia SEP (podstawowe) mile widziane,
    • znajomość oprogramowania SAP ERP mile widziana,
    • umiejętność komunikacji telefonicznej z klientem,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat,
    • szkolenia,
    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę samodzielną i odpowiedzialną,
    • stałe godziny pracy: pon.-pt. w godz. 8-16.00.
    CV oraz list motywacyjny prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )