Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Serwisu

Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

5 0005 500 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pokazy technologii czyszczenia przemysłowego (głównie myjek BIO-CIRCLE, HP Vigo i PROLAQ oraz urządzeń SURFOX) u potencjalnych klientów we współpracy z Doradcami Technicznymi

  • Instalacje urządzeń u Klientów, w tym szkolenie użytkowników urządzeń

  • Serwisy, przeglądy i naprawy urządzeń ulokowanych u Klientów

  • Wykonywanie usług czyszczenia układów zamkniętych z wykorzystaniem urządzeń z linii RWR

  • Dosprzedaż płynów i akcesoriów podczas wizyt serwisowych

  • Umacnianie relacji z Klientami i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie zawodowe doświadczenie w naprawach/serwisowaniu urządzeń technicznych

  • Miejsce zamieszkania w woj. dolnośląskim, opolskim lub lubuskim (najchętniej w okolicach Wrocławia lub Legnicy)

  • Gotowość do codziennej pracy w terenie oraz delegacji 1-2 dni w tygodniu

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV lub wyższe

  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji i pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera w podstawowym zakresie (MS Outlook, MS Word)

  • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Gotowość rozpoczęcia pracy w styczniu lub lutym

To oferujemy

  • Przyjazny proces rekrutacji

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 5.000-5.500 zł brutto i atrakcyjny system premiowy (ok. 2.000 zł brutto

  • Sprawne szkolenie wstępne i wsparcie Zespołu

  • Możliwości dalszego rozwoju

  • Pozytywną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy typu Renault Master, laptop, telefon)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

1 lub 2 spotkania online

4

Spotkanie w siedzibie Firmy z maksymalnie 3 najlepszymi

5

Decyzja o zatrudnieniu i podpisanie listu intencyjnego

Jeśli chcesz być częścią naszego Zespołu, czekamy na Twoje CV z klauzulą dot. przetwarzania danych.

Jeśli wpisujesz się w nasze oczekiwania, odpowiemy sprawnie na Twoje zgłoszenie, zadzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie online.

Zapoznaj się z naszą stroną www.bio-circle.com.pl i wejdź na nasz fanpage: https://www.facebook.com/BioCirclePolska/.

Dołącz do naszego Zespołu! Być może czekamy właśnie na Ciebie! :)

Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy BIO-CIRCLE z siedzibą w Niemczech. Zajmujemy się dystrybucją wiodących preparatów chemii technicznej oraz specjalistycznych przemysłowych urządzeń czyszczących.

Naszym klientom w sektorze przemysłu i usług dostarczamy rozwiązania innowacyjne i najwyższej jakości. Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo pracy i ochrona środowiska naturalnego. Wartości te aktywnie promujemy, w myśl naszego motta: MAKING GREEN WORK.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zapoznaj się z naszą stroną www.bio-circle.com.pl i wejdź na nasz fanpage: https://www.facebook.com/BioCirclePolska/.

Przewiń do profilu firmy